Добредојде, Посетителу! [ Регистрирај се | Најави сеrss  |  tw

ПРОДАЈ !

Препорачани објави

Објави / Најнови
Pojasi za karate —- HITNO
 

350 i 200 ден

Pojasi za karate —- HITNO

Prodavam, a mozna e i zamena, pojasi za karate 2 crni 1 sin marka olympus - 350 denari parce.. kako i crven zolt i zelen po 200 denari  ...

109 вкупни прегледи, 2 денес

capriolo ocila za sonce
 

1000 den. a moze i zamena  ден

capriolo ocila za sonce

capriolo ocila za sonce niednash noseni :D  HITNO !

202 вкупни прегледи, 1 денес

Skii Salomon 170cm Scream8Pilot
 

5000 ден

Skii Salomon 170cm Scream8Pilot

Продавам скии All-Mountain Salomon Scream8Pilot Должина од 170cm. Одлични за Beginer-Medium скијачи.Со скиите одат стапчиња гратис.Цена за скиите со стапчињата 5000д...

329 вкупни прегледи, 3 денес

Уникатни Globe the Heathen Hi патики број 46
 

1990 ден

Уникатни Globe the Heathen Hi патики број 46

Продавам Globe the Heathen Hi скејтерски патики со специјална влошка за амортизација (ако сте скејтер, ако не супер стојат на фармерки ). Многу убава превртена кожа ...

239 вкупни прегледи, 2 денес

Kamgoo Jumps
 

10000 ден

Kamgoo Jumps

Продавам кондури (чизми) за фитнес рекреација. Погодни за трчање во природа вежбање во затворена просторија итн. Препорачливи за оние кои имаат повеќе килограми. (...

214 вкупни прегледи, 1 денес

Poweriser Jumping Stilts
 

12000-18000 ден

Poweriser Jumping Stilts

Продавам - изнајмувам  отскокнувачи (Poweriser Stilts)

216 вкупни прегледи, 0 денес

steper vo odlicna sostojba
 

50€ ден

steper vo odlicna sostojba

nov ne e koristen , kupen po cena od 4700 den doagja so svingovi za dopolnitelna muskulaturna vezba moze i dostava do skopje

345 вкупни прегледи, 3 денес

Продавам ASOLO планинарски кондури, бр. 42
 

80 ЕУР ден

Продавам ASOLO планинарски кондури, бр. 42

Продавам малку носени планинарски кондури марка Asolo, бр. 42, во одлична состојба, со следниве карактеристики: Spyre GVUPPER Water-resistant suede 1,6-1,8 mm +...

369 вкупни прегледи, 1 денес

Дрес од Barcelona
 

2000 ден

Дрес од Barcelona

Оригинал дрес од ФК Барселона, купен од Барселона сезона 2004/05 без спонзор и без име и бројка, не е носен, добивате и подарок со него пешкир за на плажаМитко, тел....

352 вкупни прегледи, 0 денес

GIANT YUKON FX2
 

46000 ден

GIANT YUKON FX2

Се продава GIANT YUKON FX 2 Full suspension возен само 1 сезона.. Ниту еднаш не е паднат, можете да видите на сликите!  Гратис со него идат брзинометар и предн...

545 вкупни прегледи, 1 денес

Нов Степер
 

2000 ден

Нов Степер

Нов степер, не е користен - цената е фискна

512 вкупни прегледи, 2 денес

WILSON Pro Staff 3 Racquet Bag
 

1600 ден

WILSON Pro Staff 3 Racquet Bag

Само што е купена, нова торба за тениски рекет - Вилсон. Големина: 76х36х12см, собира до 3 рекети   за повеќе информации кликни тука, или на сликата 

354 вкупни прегледи, 2 денес

Вилсон Тениски Рекет
 

1100 ден

Wilson Triumph Tennis Racket

Најнов модел на Вилсон Триумф Рекети, големина за возрасни. Димензии: тежина 2.8 кг, должина: 70 см, жици: 16 х 19. Година на модел: 2013  за повеќе информации клик...

424 вкупни прегледи, 1 денес

ЧАЈ ЗА БУБРЕЗИ – Билна Аптека МАТИЈА
 

285 ден

ЧАЈ ЗА БУБРЕЗИ – Билна Аптека МАТИЈА

  Огромен дел од популацијата во Македонија и во светот ги има симптомите на камен и песок во бубрези. Постојат поголем број причини за настанок а ни...

337 вкупни прегледи, 1 денес

АДРЕНАЛ за стрес и имунитет
 

730 ден

АДРЕНАЛ за стрес и имунитет

ADRENAL + во борбата со стресот и намалената отпорност на организмот* Најсилна база на компоненти кои не штитат од стресот* Природна формула која можат да ја конзуми...

316 вкупни прегледи, 2 денес

Објави / Најпопуларни
Velosiped Sobim
 

3900 ден

Velosiped Sobim

Продавам велосипед Собим со шимано менувач.Цената е фиксна....

2782 вкупни прегледи, 2 денес

Ski Oprema
 

8000 ден

Ski Oprema

Skijacka oprema zaedno so skijacki cizmi (Ednas obleceni,broj 40), skii, shevovi i stapcinja...

1614 вкупни прегледи, 2 денес

AEROBIK KLUB ZUMBA-G ~~~~kisela voda ~~~~
 

800 ден

AEROBIK KLUB ZUMBA-G – kisela voda

AEROBIK 3 PATI NEDELNO 800 DEN   TERMINI PONEDELNIK 19h,20h VTORNIK 19h SREDA 19h 20h CETVRTOK 19h, PETOK 19h SABOTA 19h ...

1595 вкупни прегледи, 5 денес

Половни скии, чизми, јакни …
 

договор ден

Половни скии, чизми, јакни …

Prodavam polovni modeli od Carving skii so rental i drug vid na vezovi ,alpski skii ,konduri steki kombilizoni i skijacki jakni,rakavici,futroli za sk...

1566 вкупни прегледи, 1 денес

VELOSIPED APOLON SPRINT
 

100 EUR ден

VELOSIPED APOLON SPRINT

VELOSIPEDOT E VO ODLICNA SOSTOJBA MNOGU MALKU VOZEN SO ORIGINALNITE DELOVI.....VIDI SLIKI...SO 21 BRZINA,ORIGINAL SHIMANO OPREMA.....

1455 вкупни прегледи, 1 денес

JAKNA ZA SKIJANJE, PLANINARENJE, MOTOR
 

6 000 ден

JAKNA ZA SKIJANJE, PLANINARENJE, MOTOR

NOVI JAKNI - FREESTEP MOUNTAIN - ZA SKIJANJE I ZIMSKI SPORTOVI, PLANINARENJE, VOZENJE MOTORCIKLI I VELOSIPEDI VO USLOVI NA NISKI TEMPERATURI.NAPRAVENI...

930 вкупни прегледи, 5 денес

Mnogu ubavi cizmi – patiki NOVO!
 

2800 ден

Mnogu ubavi cizmi – patiki NOVO!

Patikite (cizmite) gi dobiv na podarok.Kupeni se vo Shvetcka. Brojcheo im e 41 , kafeavi so rozevko, lesni se ko perduvche, mnogu kvalitetno izraboten...

919 вкупни прегледи, 3 денес

Продавам SUUNTO M5 часовник со HR метар + Foot POD Mini
 

13500 ден

Продавам SUUNTO M5 часовник со HR метар + Foot POD Mini

Продавам SUUNTO M5 часовник со HR метар + Foot POD Mini Продавам користен Suunto M5 часовник со HeartRate сензор за мерење на пулс во реално време ...

893 вкупни прегледи, 1 денес

Prodavam novi  visoko klalitetni  kozni bokserski rakavici Everlast
 

500 ден

Prodavam novi visoko klalitetni kozni bokserski rakavici Everlast

Prodavam novi visoko klalitetni kozni  bokserski rakavici  marka Everlast.Golemina M...

790 вкупни прегледи, 0 денес

NOVI SKI (SALOMON) I CEVLI
 

Цена по договор ден

NOVI SKI (SALOMON) I CEVLI

Skite se kupenie 2012 godina. Vozeni se 3-4 pati. Ne se voopsto osteteni. Skiite se so Visina 170 cm. Dodeka cizmite se DALBELO (italijanski) mnogu ko...

757 вкупни прегледи, 1 денес

Нов lotto ранец !!
 

1000 денари ден

Нов lotto ранец !!

Нов, скоро купен, сеуште со етикета, ранец од lotto. Ранецот чинеше скоро 3000 ден .. p...

730 вкупни прегледи, 1 денес

Rolerki so ranec i stitnici
 

4000 ден

Rolerki so ranec i stitnici

Скоро нови ролерки HY SKATE Advance Semi Soft Inliner, бр. 40 сиво-розева боја со оригинален ранец и нови комплет штитници за раце и нозе....

725 вкупни прегледи, 3 денес

Ролерки Salomon
 

2000 денари ден

Ролерки Salomon

Rolerki Salomon, so 80mm trkala, kupeni novi od Salomon GTC, vo odlicna sostojba.. Mnogu malki se koristeni....

719 вкупни прегледи, 2 денес

NIKE AIR MAX+ 2011 ID SHOES (BLACK/LIGHT GREEN)
 

4500 ден

NIKE AIR MAX+ 2011 ID SHOES (BLACK/LIGHT GREEN)

NOVI VO KUTIJA:NIKE AIR MAX+ 2011 iD SHOES. BROEVI OD 36-40 I 41-46. CELITE SE SO PLATNO I IMAAT CELOSNO VOZDUSNO PERNICE,SILIKONSKI GJON. NA LEVATA P...

705 вкупни прегледи, 1 денес

Li-Ning patiki za kosharka
 

50 eur ден

Li-Ning patiki za kosharka

Prodavam Li-Ning patiki za kosharka. Patikite se vo odlicna sostojba (shto mozete da zabelezite od slikite),samo ednashka se koristeni, so broj 4...

704 вкупни прегледи, 1 денес

Објави / Случајни
Rolerki SALOMON skoro novi
 

ПРОДАДЕНО ден

Rolerki SALOMON skoro novi

Prodavam rolerki Salomon, so 80mm trkala, kupeni novi od Salomon GTC, vo odlicna sostojba , mn malku vozeni,moze i nekoi pregovori za cenata :)

360 вкупни прегледи, 0 денес

Rolerki LA Sports
 

1500 ден

Rolerki LA Sports

Prodavam rolerki LA Sports, stari edna godina. Broj 44, trkalca ABEC-7 84mm, ne se mnogu vozeni, trkalcata se odlicni. Javete se ke se dogovirime. Cenata ne e fiksna...

428 вкупни прегледи, 0 денес

ЧАЈ ЗА СЛАБЕЕЊЕ – Билна Аптека МАТИЈА
 

339 ден

ЧАЈ ЗА СЛАБЕЕЊЕ – Билна Аптека МАТИЈА

  СТОПЕТЕ ГИ КИЛОГРАМИТЕ БРЗО И ЕФИКАСНО СО НАЈПОЗНАТОТО СРЕДСТВО НА ПАЗАРОТ "ЧАЈ ЗА СЛАБЕЕЊЕ"* 20 години најпродаван производ* Десетици илјади задов...

289 вкупни прегледи, 0 денес

Патики за качување Boreal Zephyr
 

1900 ден

Патики за качување Boreal Zephyr

Се продаваат патики за качување Boreal Zephyr бр. 41-42, скоро нови, цена 1900 ден.

408 вкупни прегледи, 0 денес

Zenski patiki
 

800 ден

Zenski patiki

Zenski patiki "Fornarina"...Br 41...

347 вкупни прегледи, 0 денес

Продавам ASOLO планинарски кондури, бр. 42
 

80 ЕУР ден

Продавам ASOLO планинарски кондури, бр. 42

Продавам малку носени планинарски кондури марка Asolo, бр. 42, во одлична состојба, со следниве карактеристики: Spyre GVUPPER Water-resistant suede 1,6-1,8 mm +...

369 вкупни прегледи, 1 денес

GARMIN GPS уреди за Велосипеди, Планинарење, Рекреација
 

од 5780 ден

GARMIN GPS уреди за Велосипеди, Планинарење, Рекреација

СПОРТ/ Фитнес GPS уредиНајдете слатка мотивација да ја одржете формата па дури и надмине вашите фитнес цели. Нашите мали, мошне прецизни фитнес производи ќе ви ...

471 вкупни прегледи, 1 денес

Чизми за сноуборд
 

2500 ден

Чизми за сноуборд

Чизми за snowboard бр 40 = 2500 ден контакт : Дарко - 075646101

426 вкупни прегледи, 0 денес

Prodavam novi  visoko klalitetni  kozni bokserski rakavici Everlast
 

500 ден

Prodavam novi visoko klalitetni kozni bokserski rakavici Everlast

Prodavam novi visoko klalitetni kozni  bokserski rakavici  marka Everlast.Golemina M

790 вкупни прегледи, 0 денес

Mnogu ubavi cizmi – patiki NOVO!
 

2800 ден

Mnogu ubavi cizmi – patiki NOVO!

Patikite (cizmite) gi dobiv na podarok.Kupeni se vo Shvetcka. Brojcheo im e 41 , kafeavi so rozevko, lesni se ko perduvche, mnogu kvalitetno izraboteni. Stojat v kut...

919 вкупни прегледи, 3 денес

Paraglajder
 

400 EUR ден

Paraglajder

prodavam paraglajder vo odlicna sostojba

338 вкупни прегледи, 0 денес

Оригинал Converse јакна
 

1500 ден

Оригинал Converse јакна

Оригинална конверс јакна, купена од Артурс во ГТЦ. Многу малку е носена и е како нова. Бројот е XL а одговара и на XXL.За топлење и непропуштање вода нема потреба од...

227 вкупни прегледи, 0 денес

patiki adidas novi vo kutija od grmanija br41.5 I 39
 

2500 ден

patiki adidas novi vo kutija od grmanija br41.5 I 39

Patikite se novi voopsto neoblecenii doneseni od germanija moderni so tenok gon 

400 вкупни прегледи, 4 денес

CIZMI PLANIKA GANZ NOVI MODEL OD SLIKATA
 

6500 ден

CIZMI PLANIKA GANZ NOVI MODEL OD SLIKATA

PRODAVAM CIZMI PLANIKA GANZ NOVI NEOBLECENI BROJ 44/45 VIBRAM GJON,NAJNOVA AIRTEX TEHNOLOGIJA,VODOOTPORNIISTIOT MODEL NA SLIKATA,CIZMITE SE EKSTRACENATA E 6500 DEN I...

653 вкупни прегледи, 1 денес

patiki-NOVI
 

680 ден

patiki-NOVI

NOVI, odlichno sochuvani patiki (dva pati noseni), br. 38 (odgovara i na br 37).

329 вкупни прегледи, 0 денес

Добродојдовте на Спортпорт!

Почнете веднаш!

Ние сме првиот македонски портал за купување, продавање и размена на користена спортска опрема. Регистирајте се бесплатно и почнете веднаш да објавувате артикли. Прегледајте и контролијате ги сите ваши објавени артикли преку корисничкиот панел.


Приклучи се сега!

Facebook Пријатели

Најави се со Facebook
Forgot?
Регистрирај се

Следи не на Твитер

Категории на постови

UA-32883491-1