Добредојде, Посетителу! [ Регистрирај се | Најави сеrss  |  tw

ПРОДАЈ !
Велосипеди RSS Feed

Објави за Велосипеди (19)

GIANT YUKON FX2
 

46000 ден

GIANT YUKON FX2

Се продава GIANT YUKON FX 2 Full suspension возен само 1 сезона.. Ниту еднаш не е паднат, можете да видите на сликите!  Гратис со него идат брзинометар и предн...

495 вкупни прегледи, 0 денес

VELOSIPED BATAVUS WINNER OD FRANCIJA
 

По Договор ден

VELOSIPED BATAVUS WINNER OD FRANCIJA

Класичен Француски велосипд, во одлична сосотјба

452 вкупни прегледи, 0 денес

GIANT ATX 870 Expert Series
 

150eur ден

GIANT ATX 870 Expert Series

GIANT ATX 870 Expert Series vo top sostojba,skoroz ispraven i zacuvan!ram 17,5 inci aluminiumskiDeore Lx menuvacMOZO COMP RST amartizeri

548 вкупни прегледи, 0 денес

Velosiped Barellia Brugelmann
 

DOGOVOR ден

Velosiped Barellia Brugelmann

-prodavam aluminiumski velosiped Barellia Brugelmann MADE IN ITALY DONESEN OD SWISS-velosipedot e so 26ka bandazi novi gumi IRC piranha PRO 2.00-KOCNICI-SHIMANO...

614 вкупни прегледи, 0 денес

VELOSIPED GARY FISCHER
 

DOGOVOR ден

VELOSIPED GARY FISCHER

-PRODAVAM VELOSIPED GARY FISCHERZENSKI VELOSIPED MADE IN GERMANY28CA GUMI 3-SPEED NOVI GIMI VELOSIPEDOT E KAKO NOV GREPKA NEMA GEL SEDIST V-BRAKE KOCNICI + KONT...

503 вкупни прегледи, 1 денес

Velosiped Sobim
 

3900 ден

Velosiped Sobim

Продавам велосипед Собим со шимано менувач.Цената е фиксна.

2676 вкупни прегледи, 1 денес

VELOSIPED APOLON SPRINT
 

100 EUR ден

VELOSIPED APOLON SPRINT

VELOSIPEDOT E VO ODLICNA SOSTOJBA MNOGU MALKU VOZEN SO ORIGINALNITE DELOVI.....VIDI SLIKI...SO 21 BRZINA,ORIGINAL SHIMANO OPREMA..

1395 вкупни прегледи, 1 денес

RAM URBN
 

380 EUR ден

RAM URBN

VELOSIPEDOT E VO SUPER SOSTOJBA CELOSNATA OPREMA E PREFRLENA OD RAM ALL MOUNTAIN {RAM} SEGA E NA RAM URBN RAMKATA E SUPER CUVANA NE E RIPANA PUKNATA USUKANA ISKRIVEN...

483 вкупни прегледи, 0 денес

Velosiped Orient
 

5999 ден

Velosiped Orient

Продавам велосипед словенски марка ОРИЕНТ 18брзини жолта боја со шимано мењач малку употребен како нов.

486 вкупни прегледи, 0 денес

VELOSIPED CAMPAGNOLO
 

170 EUR ден

VELOSIPED CAMPAGNOLO

Se prodava velosiped campagnolo mnogu malce koristen vo odlicna sostojba. Celosna oprema shimano suntour superbe pro.

431 вкупни прегледи, 0 денес

Velosiped GTX firebird 858
 

11000 ден

Velosiped GTX firebird 858

Se prodava velosiped GTX firebird 858. Kocnici TEKTRO so preden disk kocnica originalni kocnici.zaden i preden SHIMANO Tourney SIS Index menjac iSHIMANO zupcanik.so ...

564 вкупни прегледи, 1 денес

TREK 6500
 

600 EUR ден

TREK 6500

TREK 6500,GOLEMINA L,DEORE,XT,SLX,HIDRAULIKA SHIMANO,ROCK SHOX RECON SL,BONTRAGER,(bajkot e servisiran...ODLICEN)

614 вкупни прегледи, 0 денес

Velosiped GT AVALANCHE 3.0- kako NOV
 

20000 ден

Velosiped GT AVALANCHE 3.0- kako NOV

Се продава велосипед GT во одлична состојба.Нема ниту една гребнатинка и има поминати само 80 Км.Купен е 25 000 денари ,имам додадено екстра километраж- SIGMA, смена...

562 вкупни прегледи, 0 денес

Pony made in Yuoslavia
 

2800 ден

Pony made in Yuoslavia

Prodavam nov pony tocak ic ne vozen od vrekja go izvadiv pred nekoj den novi gumi orginak zvonce svetlo se na nego e fabricko orginal MADE IN YUGOSLAVIJA . Ne kupuva...

491 вкупни прегледи, 0 денес

Prodavam KTM velosiped ITNO
 

240 EUR ден

Prodavam KTM velosiped ITNO

Под итно се продава велосипедот. Контакт на телефон: 072740535

1303 вкупни прегледи, 0 денес

Page 1 of 212

Пријатели

mojagarderoba.mk

BMI калкулатор

Тежина: кг.
Години: год.


Спонзорирани линкови

Најави се со Facebook
Forgot?
Регистрирај се

Категории на постови

Facebook Пријатели

Спонзорирани Линкови

Спонзорирани Огласи

  • Ad 1
  • Ad 2
  • Ad 3
  • Ad 4
UA-32883491-1